rize hopa dolmuş

Trabzon – Rize , Hopa arası  dolmuş saatleri 2023 seyahat etmesi gereken yolcular minibüsleri tercih ediyor. Kalkış süresinin uzun olması nedeniyle, Rize’deki çoğu insanın bu rotalara talebi var. İki büyük şehri birbirine bağlayan bu araçlar sayesinde uzun süre beklemeden her yere gidebilirsiniz. Kolayca biniş yapılabilen doğru kaynağa danışarak 2022 Trabzon Rize minibüs saatlerini paylaştık.

 

Rize Hopa 2023 minibüs saatleri

Rize Hopa Dolmuş Saatleri Özellikle fındık mevsiminde Rize Hopa şehirler arası insan akışı çok fazladır. Çoğu insan daha ekonomik ve daha güvenli oldukları için minibüs kullanmak ister. Bu nedenle Trabzonspor’un 2022 minibüs saatlik verileri de çok önemli.  Rize Hopa arasında sürekli olarak sefer yapan minibüslerin saatleri aşağıda verilmiştir. İlk sefer saatleri karşılıklı olarak Rize saat 03.45’de, Hopa 06.30’da başlayan güzergahımızda son sefer saatleri ise Rize kalkış: 23:30, Trabzon kalkış: 22:30 Olarak ayarlanmıştır. Sefer saatleri sezon doluluk oranına göre değişebileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. Hareket saatlerinde değişiklik fark ettiğinizde bize ulaşın kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Rize Hopa arası yaklaşık 91 kilometre olup 1.5 saat sürmektedir.

 

 

Son kalkış saatleri

Rize son sefer; 23:30

Hopa son sefer; 22:30 olarak belirtilmiştir. Sefer saatlerinde değişiklik olma olasılığına karşı lütfen ilk ve son minibüs saatlerini teyit ediniz.

 

Hopa Rize Minibüs Ücretleri

Bahse konu olan Rize Hopa arası otobüs ve minibüs ücretleri sezona göre değişkenlik göstermektedir. 

65 TL den başlayan fiyatlarla minibüs bulmak mümkündür.  

 

 

 

 

Rize Hopa minibüs seferleri Paylaşımlı Rize Hopa minibüsümüz minibüs ile aynı servis saatlerine sahiptir. Aşağıdaki detayları dikkate almanız yeterlidir. Hopa-Rize kooperatif seferi kalkıştan sonra her 30 dakikada bir kalkmaya devam edecek. Minibüs saatlerinin değişkenlik gösterebileceğini unutmayınız ve salgın koşulları ile hat değişikliği etkenlerine dikkat ediniz. 

 

 

Rize Hopa Dolmuş Saatleri Yolcularının Dikkatine !

Son olarak Otobüs Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Hareket saatlerinden kaynaklanacak maddi zararlardan sitemiz sorumlu değildir.