Muğla Otobüs Saatleri ve Güzergahları

Muğla Otobüs Saatleri ve Güzergahları bilgilerine web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Muğla şehir içi otobüs saatleri, Muğla Belediyesi tarafından yürütülmüştür. Ülkemizin en fazla turistik alanına sahiplik yapan Muğla ilinde en çok sorgu yapılan alanlardan bir tanesi de otobüs saatleridir. Sezonun yoğun olduğu aylarda geniş dolmuş ve otobüs güzergahları ile turistik yoğunluk rahat ve refah bir şekilde transfer edilmiştir. Şehir içi ulaşımda kent kart uygulaması ile daha kolay ve temiz bir alışverişin yolu açılmıştır. Lütfen otobüsleri tercih etmeden önce kart limitlerinizi kontrol ediniz. Sefer saatlerinde değişiklikleri bildirmek için Bize ulaşın sayfasından bizlere bildirimde bulunabilirsiniz. Seyahat vakitlerinde oluşan değişimlerden kaynaklı yaşanan mağduriyetlerden web sitemiz sorumlu değildir. 

Muğla Otobüs Güzergahları

İçindekiler

Muğla Otobüs Güzergahları şehir içi ulaşımda en fazla tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi olmuştur. Sitemizde bulunan içerikler ocak ayında bir kez olmak üzere güncellenmektedir. Verilerin değişmesi olasılığına karşı ilk ve son sefer saatlerini kullanmadan önce teyit etmenizi öneriyoruz. Muğla Otobüs Güzergahları aşağıda verilmiştir . 

Zincirlikavak – Çatalarık

Yörükoğlu – Menteşe

Yerkesik – Menteşe

Yayla Karaçulha – Fethiye

Yatağan – Yava-Nebiköy

Yatağan – Turgut

Yalıkavak – Oteller Bölgesi (Ring)

Yakaköy/Korubükü – Fethiye

 

Muğla Belediyesi Otobüs Hareket Saatleri

Muğla otobüsleri hakkında detaylı olarak güzergah bilgileri çok yakında sitemize eklenecektir. Genel itibariyle otobüs saatleri sabahın ilk ışıklarında başlayarak, gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Sitemizde bulunan otobüs saatleri yılda bir kez olmak üzere güncellenmektedir. Sizlerde yayınlanmasını istediğiniz otobüs saatlerini Bize Ulaşın kısmından bizlere iletebilirsiniz. 

Muğla kent kart olarak  Sivil ücret 12.20 TL, Öğrenci ücreti 7.60 TL olarak belirlenmiştir. 

 

 

 

Muğla’nın merkez ilçeleri toplu ulaşım otobüs seferleri yeni otogar başta olmak üzere tüm işlek cadde ve sokakları kapsamaktadır. Gitmek istediğiniz
otobüslerin hat numarasını girerek veya otobüs terminalindeki durak saatlerine bakarak seyahat edebilirsiniz.

Son olarak Muğla Otobüs  Güzergahları Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.