Korkuteli dolmuş saatleri

Korkuteli dolmuş saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgilere web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Antalya dolmuşları saat kaçta hizmet vermeye başlıyor ? Kaç minibüs güzergahı var gibi tüm sorularınızın cevaplarınızı bu sayfada bulabilirsiniz. Antalya dolmuş seferleri ile birçok ilçe arasında kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Sık sefer aralıkları ile konumlandırılmış dolmuş hatları ile birlikte trafik ve diğer unsurları dikkate almadan rahatça seyahat edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Türkiye’nin turizm şehri olarak bilinen Antalya şehrinde özellikle sezon vakitlerinde trafik büyük problem haline gelmektedir. 2022 yılında da turizm açısından oldukça artış beklenen Antalya ilinde dolmuşlar ve minibüsler bu artışa göre ayarlanmıştır. Turistik gezi ve diğer işleriniz için şehir içi ulaşım ağlarından biri olan Antalya Dolmuşlarını güvenle tercih edebilirsiniz. 

Korkuteli Dolmuş Saatleri

Korkuteli dolmuş saatleri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Seferler 06:45’de başlayarak 21:00’a kadar 15 dakika aralıklar ile devam etmektedir.

Hafta İçi Cumartesi – Pazar
06:45 – 21:00 06:45 – 21:00

 

Korkuteli Dolmuş Güzergahı

Antalya korkuteli dolmuş güzergahları ortalama 26  durak olarak belirlenmiştir.

Korkuteli Terminal Çıkışı

Tatköy Yazır Kavsagi

 Yazır Mh-6

Söğütcük Mh-2

Bayatbademleri Mh 1

Antalya Denizli Yolu 16 – 31

Aşır Aksu Devlet Hastanesi

Antalya Blv-14, 15,16

Antalya Terminali İlçe İndirme Peronu

 

Korkuteli 2022 Dolmuş Tarifesi Ve Fiyatları

Ocak 2022’den itibaren fiyat tarifeleri ilk kez güncellendi. Fiyat değişiklikleri ve faiz artırım haberlerini öğrenmek için sitemizin “Bize Ulaşın” bölümünden bize ulaşarak fiyatı güncelleyebilirsiniz. Mesafe ve indi bindi bindi maliyeti ihmal edilerek elde edilen bilgilere göre 5.20 TL, emekli ve öğretmen taşıma ücreti 4.50 TL, öğrenci 2.65 TL, aktarma ücreti ise 1.50 TL   olarak belirlendi.

Son olarak dolmuş saatleri yönetimden kaynaklı olarak değişiklik gösterebilir. Lütfen bu ayrıntıya dikkate alın.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.