Dolmuş Saatleri

Kırıkkale Dolmuş Saatleri

Kırıkkale Dolmuş Saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgilere sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir içinde sürekli çalışma halinde olan Kırıkkale dolmuşları şehrin büyük yoğunluğunu taşımaktadır. Gitmek istediğiniz güzergahlara Kırıkkale dolmuşları sayesinde konforlu ve hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Sitemizde bulunan içerikler her yıl ocak ayında güncellenmektedir. Yıl içinde dolmuş saatlerinin ve güzergahlarının değişebileceğini lütfen unutmayınız. Kırıkkale ili içerisinde oldukça fazla rağbet gören dolmuşlar tüm ilçeler arasında karşılıklı olarak sefer düzenlemektedir. Dolmuş güzergahları ortalama 10 hat ile çalışmaya devam etmektedir. 

290 bin nüfusu ile Türkiye’nin önemli illeri arasında yer alan Kırıkkale dolmuşları hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir. Özellikle turistik gezi ve seyahat amaçlı gezilerinizde aklınıza gelebilecek sorular arasında Kırıkkale Dolmuş Saatleri gelmektedir. Kırıkkale merkezden diğer ilçelere ortalama olarak yarım saat ile 40 dakikada ulaşım sağlamanız mümkündür. Kırıkkale Dolmuş seferleri ve güzergahları aşağıda belirtilmiştir. Sezon doluluk oranına göre seferlerin değişebilme olasılığını lütfen göz önünde bulundurunuz.  Sefer ve güzergah bilgileri hava – yol vb. sebeplerden dolayı gecikme ve aksaklıklardan doğabilecek süre kayıplarını sizlerin göz önünde almanızı tavsiye ederiz.

Kırıkkale Dolmuş Güzergahları

Kırıkkale dolmuş güzergahları on hat olarak ayrılmıştır. Hatlar hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

  • Kırıkkale (il merkezi)
  • Bahşılı
  • Balışeyh
  • Çelebi
  • Delice
  • Karakeçili
  • Keskin
  • Sulakyurt
  • Yahşihan

Kırıkkale Dolmuş Saatleri

2023 Yılı Kırıkkale Dolmuş Saatleri Güncellenerek Web Sitemize Eklenmiştir. Yılda bir defa olmak koşulu ile hareket saati ekibi olarak saat ve güzergah bilgilerini güncellemekteyiz. Yıl içinde değişim ve farklılıklardan oluşabilecek değişimler için bize ulaşın kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hafta içi Sefer Saatleri
Hareket Saati : 06:30
Sefer Saati : 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati : 13:40
Hareket Saati : 14:00
Sefer Saati : 15:05
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati : 19:00
Sefer Saati : 19:40
Hareket  Saati : 20:00

 

Tam minibüs ücreti 6.00 TL

Öğrenci 5.50 TL

Kırıkkale Dolmuşları Ne Zaman Başlıyor ?

Kırıkkale dolmuşları toplanan bilgiler göz önünde bulundurularak sabah saat 06:30 da hizmet vermeye başlıyor ve akşam saat 20:00 a kadar kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sitemizde bulunan içeriklerde güncelleme tespit ettiğinizde bizlere “Bize Ulaşın” sayfasından ulaşarak içeriklerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

Web sitemiz hareket saatlerinden doğacak zararlardan sorumlu değildir. Resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantımız yoktur. 

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.