Dolmuş Saatleri

Karaman Dolmuş Saatleri

Karaman Dolmuş Saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu siteden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Karaman ilinde ortalama nüfusu 160 bin olarak tespit edilmiştir. Karasal iklimin hakim olduğu bölgede para kazanç kaynağı hayvancılık ve buna bağlı olarak tarımdır. İlin ev sahipliği yaptığı 5 ilçesi bulunmaktadır. İlçeler arasında ulaşım Karaman dolmuşları sayesinde gerçekleşmektedir. Minibüs ve dolmuş güzergahlarına aşağıda bulunan listelerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Turizm seyahatlerinde yerli turistlerin uğrak mekanı olan mağaralar, tarihi yapılara dolmuş ve minibüsler ile gitmeniz mümkündür.

Karaman Dolmuş Güzergahları

İçindekiler

Karaman dolmuş güzergahları il içerisinde oldukça yoğun bir şekilde konumlandırılmıştır. Dolmuş güzergahları sayesinde neredeyse tüm işlek cadde ve sokak arasında ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Sefer saatlerinde ve güzergah bilgilerinde yıl içinde sürekli olarak güncelleme yapılabilir. Güncelleme fark ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Karaman dolmuş güzergahları aşağıda verilmiştir. 

  • Karaman (il merkezi)
  • Ayrancı
  • Başyayla
  • Ermenek
  • Kazımkarabekir
  • Sarıveliler

Karaman Dolmuş Saatleri

Karaman Dolmuş Saatleri neredeyse günün her saatinde hizmet vermektedir. Sabah erken saatlerde hizmet vermeye başlayan Karaman dolmuşları kesintisiz bir şekilde gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Sefer saatleri genel hatlar baz alınarak hazırlanmış olup, ilk ve son sefer saatlerini teyit etmek kullanıcılarımızın sorumluluğu altındadır. 

Karaman Dolmuş Seferleri
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati :: 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati :10:05
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:32
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:02
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:05
Sefer Saati : 15:35
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:35
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati :17:45
Sefer Saati : 18:05
Hareket  Saati : 18:35
Sefer Saati :19:05
Sefer Saati : 19:40

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

 

Karaman Dolmuş Ücretleri

Karaman dolmuş ücretleri 2023 yılı yapılan zamlar itibarıyla 5.50 TL olarak belirlenmiştir.

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.