Minibüs Saatleri

Bursa Minibüs Saatleri – 2022 Bursa Minibüs Ücretleri

 Bursa Güncel Minibüs Saatleri ve 2022 Güncel Minibüs Ücret Tarifesi , Güzergah bilgileri için  sitemizden yararlanabilirsiniz.. Kalkış ve varış saatlerine ve Bursa minibüs güzergahlarına buradan ulaşabilirsiniz. Bursa Şehir içi Minibüsler Hangi İlçelere Gidiyor ? 2022  Bursa Minibüs Ücretleri Ne Kadar Oldu ?

Bursa Şehir içi Minibüsler Hangi İlçelere Gidiyor?

Bursa’nın nüfusunun kalabalık olması ile birlikte , Kültür Turizmi açısından önemli bir şehirdir.  Bursa Türkiye’nin en kalabalık iller sıralamasında dördüncü sırada yer alır. Bununla birlikte ulaşım için bir çok minibüs hatları, otobüs hatları ve güzergahları bulunmaktadır.
Bursa Minibüslerinin trafik , hava şartlarına göre güzergah ve saatleri değişkenlik göstermektedir.

 

Yenişehir – İnegöl

Yenişehir Otogarı – Kestel

Küçük Sanayi – Görükle

Yenişehir Devlet Hastanesi – Toki Cami

Organize Sanayi – Güzelyalı İDO

Üniversite İstasyonu – Karacabey 

Bursa Terminali – Yenişehir

Bursa Eski Batı Garajı – Keles

Demirtaş – Kent Meydanı

 Bursa  Eski Batı Garajı – Orhaneli

Hipodrum – İsmetiye – Kent Meydanı

İznik – Yenişehir

Panayır – Kent Meydanı

Organize Sanayi – Mudanya

Yalova İznik minibüs saatleri

Osmangazi – Buca Dolmuş Saatleri

Orhangazi minibüs saatleri

İznik Minibüs Saatleri

Mudanya  minibüs saatleri

Yenişehir minibüs saatleri

 

* Minibüs Güzergahlarında ulaşım süresince  Burulaş A.Ş şehir içi otobüs seferleri ile Bursa’nın bütün ilçelerine ulaşım sağlamak mümkündür.

2023  Bursa Minibüs Ücretleri 

Bursa Minibüs Ücretleri gideceğiniz mesafeye göre belirlenmektedir ve her hattın ücret tarifesi farklılık gösterebilir.  Bursa Minibüs Ücretleri, tam  ve indirimli öğrenci tarifesi olarak iki tarife uygulanmaktadır.

2023 Yılı Güncel Fiyat Tarifesi 

Kişi Ücretleri 20223 Yılı İçin . Tam : 10.25  TL  Öğrenci : 7.50 TL 
 
Bursa Şehir içi minibüs güzergah süreleri hava şartlarına ,trafik durumuna göre minimum 30 dk , maximum 40 dakika olarak belirlenmiştir.

 

İlk olarak Minibüs süreleri yaz ve kış hava şartlarına  göre değişiklik göstermektedir.
Oluşabilecek güzergah ve sefer farklılıklarında ,2022 Bursa Minibüs ücretleri değişikliğinde bizlere ulaşarak Bursa Minibüs Güzergahlarını güncellememiz için Bize Ulaşın kısmından ulaşabilirsiniz. 
Hareket saati .com web sitemiz ile ülkemizin dört bir yanında bulunana şehirlerin hareket saati , minibüs güzergahları gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin Bursa İli minibüs saatleri ne web sitemizde kolayca ulaşabilirsiniz. Son olarak Oluşabilecek sefer ve servis güzergahı değişikliklerinden oluşabilecek zarar ve kayıplardan web sitemiz sorumlu değildir.