Dolmuş Saatleri

Adana Karaisalı Dolmuş Saatleri

Adana Karaisalı Dolmuş Saatleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan içeriklerden yararlanabilirsiniz. Karaisalı toplu taşıma hizmetleri belediye ulaşım araçları tarafından yürütülmektedir. Büyükşehir olmasından kaynaklı nüfus yoğunluğu oldukça fazladır. Bu nedenlerden dolayı Adana ili içerisinde toplu taşıma önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlerde sefer saatleri sıklaştırılarak olası yoğunlukların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Sitemizde yer alan içerikler genel hatlar göz önünde bulundurularak oluşturulduğundan sefer saatlerini teyit etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Adana Dolmuş Saatleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayınız.

Adana Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Karaisalı Dolmuş Saatleri

Adana Karaisalı Dolmuş Saatleri Hafta içi 06:00-21:00 saatleri arasında 10 dakikada bir, 21:00-23:00 saatleri arasında 15 dakikada bir seferler düzenlenmektedir. Hafta sonları çalışma saatleri ise  06:15-23:00 saatleri arasında her 15 dakikada bir seferler düzenlenmektedir. Tüm Bunların yanı sıra Tek bilet fiyatı 3,00 lira, çift bilet 5,50 lira, dört seferlik bilet 10,50 lira. Karaisalı Adana’da tüm ulaşım araçları kullanılabilir. Adana Karaisalı ulaşımı için aşağıdaki dolmuş saatlerini  rahatlıkla kullanabilirsiniz. Karaisalı minibüslerinin çalışma saatleri gün içindeki trafik yoğunluğuna göre ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Karaisalı Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ? 

Adana Karaisalı dolmuşları çalışma saatleri 06:00’da başlar ve 23:00’a kadar devam eder. Sabah erken saatlerde hizmet vermeye Karaisalı dolmuşları gece geç saate kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Her 15 dakikada bir minibüs var. Karaisalı minibüsleri yeterli müşteri sayısına ulaşıldığında hareket etmektedir. Dolmuş saatlerinde trafik ve hava şartlarına göre gecikme yaşanabilmektedir.. Sitemizde yer alan içeriklerde güncelleme tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfasından bizlere bildirerek içeriklerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.