Dolmuş Saatleri

Adana Ceyhan Dolmuş Saatleri

Adana Ceyhan Dolmuş Saatleri hakkında  detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan içeriklerden yararlanabilirsiniz. Ceyhan dolmuşları saat kaçta başlıyor ? Ceyhan minibüsleri hangi güzergahlardan geçiyor ? gibi tüm sorularınızın cevabını sitemiz aracılığıyla bulabilirsiniz.  Adana merkez ile Ceyhan ilçeleri arasında sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi de Ceyhan dolmuşlarıdır. Merkeze olan uzaklığı ortalama 35 kilometre olan Ceyhan ilçesinde dolmuş seferleri yarım saat sürmektedir. Dolmuş seferleri hava ve yol şartlarına bağlı olarak gecikme ve sefer sürelerinde aksaklık olabileceğini lütfen unutmayınız. Merkezi konumlardan seyahat edebileceğiniz güzergahları görmek için aşağıda bulunan bağlantılara tıklayabilirsiniz. 

Adana Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız.

Ceyhan Dolmuş Saatleri

Ceyhan dolmuş saatleri, şehir içinde en çok tercih edilen güzergahlardan bir tanesidir. Bu güzergaha ek olarak Adana Ceyhan, Osmaniye, Karataş gibi ilçelere direkt seferler ile çok daha hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Aşağıda verilen saatler genel hatlar baz alınarak hazırlanmış olup gitmek istediğiniz güzergah saatlerini teyit ediniz.

Dolmuş Güzergahları Sefer Saatleri
TUZLUGÖL 06:40 – 18:55
CUMHURİYET 06:35 – 19:45
Ş.ÖZBİLEN-HÜRRİYET 06:40 – 18:55
MİTHATPAŞA HÜRRİYET 06:35 – 19:45
KÜÇÜKKIRIM-YOLÇATI 06:40 – 19:45
ESENTEPE 07:00 – 18:15

 

Ceyhan Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ?

Adana Ceyhan Dolmuş Saatleri, ilk sefer olarak sabah 06:35’da başlamaktadır. Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen Ceyhan dolmuş  hatları akşam saatlerine kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Yukarıda verilen hareket saatlerinde güncelleme tespit ettiğinizde bizlere “Bize Ulaşın” sayfasından ulaşarak hareket saatlerinin güncellenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.