Adana Barkal Dolmuş Saatleri

Adana Barkal Dolmuş Saatleri hakkında detaylı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Barkal, Adana Seyhan ilçesinde yer alan bir yerdir. Sitemizde bulunan Barkal dolmuş saatleri yıl içinde değişkenlik gösterebilir. Barkal Dolmuş  Saatleri Sabahın erken saatlerinden son sefere kadar minibüs ve minibüslerin çalışma saatlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere en güncel ve en doğru bilgileri en iyi şekilde sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sabahın erken saatlerinde hizmet vermeye başlayan Barkal Seyhan dolmuşları gece geç saate kadar kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Aşağıda bulunan bağlantılardan Adana Dolmuş Saatleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adana Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız. 

Adana Barkal Dolmuş Saatleri

 Barkal Adana Dolmuş Saatleri Ulaşımın önemli faktörlerinden biri de kısa sürede hedefe konforlu bir şekilde ulaşmaktır. Bu nedenle editörlerimizle birlikte sürekli güncellenen minibüs ve minibüs saatlerini sizler için web sitemizde yayınlamak için çalışacağız. Ayrıca sayfamızda şehir içi diğer ulaşımlarla ilgili çeşitli yazılar bulunmaktadır. Ayrıca editörlerimizin şehir içi trafik için oluşturduğu çeşitli kategorilerden de bilgi alabilirsiniz. 

Barkal Dolmuş Saatleri
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00

Adana Barkal Dolmuşları Nereye Gidiyor?

Adana Barkal dolmuşları genel olarak ilçe içerisinde aktif olarak yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Barkal ilçesi içerisinde ana güzergahlar olarak Adana Otogarı – Şehir Hastanesi – Sanayi bölgesi gibi seferler gün içerisinde düzenlenmektedir. Yukarıda yer alan güzergahlar ana güzergahlar olup güzergah arasında yer alan okul, hastane, sağlık ocağı gibi alanlara da seferler düzenlenmektedir. 

Barkal Dolmuş Ücretleri Ne Kadar ?

Barkal dolmuş ücretleri en son 31.07.2023 tarihinde güncellenmiş olup ücret tarifesi aşağıdaki listede yer almaktadır. 

Minibüs Dolmuş Kooperatifleri Ücret Tarifesi
Cinsi Öğrenci Ücreti Sivil Yolcu Ücreti
Minibüs – Dolmuş ₺10,00 ₺17,50
Temassız Kredi Kartı ₺17,50

 

Uygun dolmuş ve minibüs saatlerini en doğru ve güncel şekilde kategoriye eklenecektir. Web sitesinde verilen minibüs saati ve minibüs saati, dini ve resmi tatiller nedeniyle değişiklik gösterebilir. Aynı şekilde minibüslerin tatil indirimleri ve minibüs çalışma saatleri de güncellemeler aracılığıyla size bildirilecektir. Sitemizde bulunan hareket saatlerinde değişiklik tespit ettiğinizde Bize ulaşın sayfamızda bulunan formu doldurduğunuzda en kısa zamanda içerikler güncellenecektir.

 Web sitemizden minibüs çalışma saatlerini kontrol ederek, turizm amaçlı gittiğiniz şehirde bir yerden başka bir yere gitmenize gerek kalmadan zamandan tasarruf edebilir ve gün içinde diğer aktivitelere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sitemizin resmi kurumlar ile bir bağlantısı bulunmamakta olup sefer saatlerini teyit etmek ziyaretçilerimizin sorumluluğundadır.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

Son olarak dolmuş  Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.