Ulaşım Saatleri

Tekirdağ Korsan Taksi

Tekirdağ korsan taksi hizmetleri hakkında ayrıntılı tüm bilgilere bu site üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm yolculuklarda indirim yakalamak için bu sayfada bulunan içeriği dikkatlice okuyunuz. Son yıllarda artan taksici sorunu ve yakıt fiyatları sorunları nedeniyle insanlar neredeyse boş taksi bulamamaktadır. Aşağıda bulunan butonları kullanarak adresinize en yakın korsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Tekirdağ korsan taksi güzergahları

İçindekiler

Tekirdağ korsan taksiler genellikle en kalabalık ilçelerde aktif olarak hizmet vermektedir. Aşağıda sayılan listeye ek olarak İstanbul ve çevre illerde çalışan taksilerimiz de vardır. Şehir dışı seyahatleriniz için taksilerimizden fiyat almayı unutmayınız. Taksilerimiz bünyesinde kısa mesafe ve uzun mesafe ayrımı olmaksızın hizmet vermektedir. Gideceğiniz adresin 1 kilometre ile 10 kilometre olması bizler için hiçbir sorun teşkil etmemektedir. 

 

Korsan taksici numaraları

Tekirdağ ili içerisinde minimum ücretle seyahat etmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizleri 7 gün 24 saat arayarak ulaşımınız için tercih edebilirsiniz. Son model yenilenen filomuz ile birlikte Tekirdağ il sınırları içerisinde aktif olarak hizmet veriyoruz. Aşağıda bulunan butonları tercih ederek sizlere en yakın korsan taksi ile irtibata geçebilirsiniz. 

 

Butona bastığınız halde karşınıza telefon numarası çıkmıyorsa muhtemelen anlık olarak müsait taksici bulunmamaktadır. En kısa sürede tekrar sayfamızı ziyaret ederek müsait bir korsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

İhtiyacınıza yönelik taksi bulamadığınız durumlarda aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak şehir içi dolmuşlara ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ minibüs saatleri için tıklayınız. 

Korsan taksi tercihlerinde sorumluluğun sizlere ait olduğunu kabul ettiğinizi bildirmek isteriz. Hiçbir korsan taksi bünyesinde ferdi kaza sigortası bulunmamaktadır.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.