Ulaşım Saatleri

Sivas Kentkart Bakiye Sorgulama

Sivas Kentkart Bakiye Sorgulama için sitemizde bulunan alanları tercih edebilirsiniz. Kart bilgilerini sitemizde sorgulama yaparak içerisinde bulunan bakiye hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sivas ili içerisinde şehir içi ulaşım otobüslerinde kent kart sistemi kullanılmaktadır. Şehir içi içerisinde hareket eden otobüslere binmek için bu kartlara sahip olmanız ve içerisinde gerekli bakiyelerin olması gerekmektedir. 

Kent kart sorgulama işlemleri

Aşağıda bulunan alana kart numaranızı girerek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgisi gelmediği durumlarda en kısa sürede tekrar deneyerek kent kartınız içerisinde var olan bakiyenizin sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. 

 

 

Son olarak kart numaranızı arasında boşluk bırakmadan girmeniz gerekmektedir. 

Sivas belediyesi kent kart bakiye sorgulama

Sivas Kentkart Bakiye Sorgulama  Belediye idaresine ait olan otobüslerde kullanmak için kent kartların bakiyelerine üst kısımda bulunan arama kısmından bulabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ve diğer işlemler için bize ulaşın sayfamızdan bizlere ulaşarak iletebilirsiniz. 

Kentkart bakiye yükleme işlemleri nasıl yapılır?

Kent kart bakiye yükleme işlemlerini sitemiz üzerinden gerçekleştiremezsiniz. Kartınıza bakiye yüklemek için belediye sayfalarında tavsiye edilen yerleri tercih edebilirsiniz. Online olarak yükleme işlemi yapmak için kartınızın arka kısmında bulunan firmalar aracılığıyla yükleme yapabilirsiniz. Bu dolum işlemlerini bulunduğunuz il veya belediyedeki kiosk, bakkal veya bayiden yapabilirsiniz. Ayrıca Kentcard ve diğer şirketlerin web sitelerinden de indirilebilir. Bu alanlardaki dengenizi de öğrenebilirsiniz. Bakiyenizi öğrenmek için görevliye “Kardeşim bak bakiyemi göster hadi çok acil” demesi yeterli.

 

Sivas otobüs ücretleri ne kadar?

Sivas otobüs ücretleri artan son zamlardan sonra güncellenerek sitemiz üzerinden yayınlanmıştır. Yolcu ücret tarifesi aşağıda verilmiştir, bu ücretlerden daha düşük bir kart bakiyeniz varsa en kısa sürede yükleme yapmanız gerekmektedir. 

 

Son olarak otobüs saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.