Ordu Dolmuş Saatleri 2021 - Minibüs Saatleri Güzergahları

Ordu Dolmuş Saatleri 2021

Ordu dolmuş saatleri şehiriçlerinde gezecek veya işi olan bireyler için her zaman merak konusu olmuştur.  Ordu ilinde ulaşım için dolmuş hatlarını tercih edebilirsiniz.  2021 yılında güncellenen dolmuş saatlerini sizler için derledik.  Web sitemiz üzerinden dolmuş hareket saatlerine ve diğer sefer bilgi , güzergahlarına ulaşabilirsiniz. Dolmuşlar sürekli olarak gidiş ve dönüş şeklinde ring attığı için güzergah üzerinde aktif olarak dolmuş bulmanız mümkün. 

 

Ordu minibüs hattı, Türkiye’nin illerinden biri olan  en popüler tatil beldesine yeşil bir alternatif oluşturarak orduya girmesine izin veriyor. İş amaçlı seyahat etmek isteyen kişilere rahat ulaşım sağlamak amacıyla dolmuş ve servis süresinin artırılmasına yönelik araştırmalar devam ediyor. Ordu minibüs hattı Ordu ilçesine ulaşım sağlıyor. Ordu’da yaşayanların istasyon ve yollarda Ordu minibüs güzergahlarını bekle süresi azaltılmıştır. Oluşan yoğunluğu önlemek için Ordu dolmuş  saatleri kapsamlı bir şekilde düzenlenmiştir. Böylelikle istasyonda bekleme süresi büyük ölçüde azalmıştır.  Ordu iline ve Karadeniz  bölgesi meraklılarının diğer gözde bölgelerine ulaşması gereken yolcular hızlı bir şekilde istedikleri yere ulaşabilirler. Web sitemizdeki bilgiler güncellenebilir. En son bilgiler için ilgili minibüs hattının iletişim numarasını aramanızı tavsiye ederiz. Minibüs güzergahları ve ordu minibüs güzergahları. 

 

 

Ordu Dolmuş Hatları Güzergahları

Ordu ilinde birçok sefer ve güzergah bulunmaktadır. Hatlardan bazıları şu şekildedir.

Ordu – Ünye – Giresun   – Altınordu – Çaybaşı – Şebinkarahisar – Aybastı

Ordu dolmuş saatleri aşağıdaki tabloda verilmiştir

 

07:00 15:00
08:00 16:00
09:00 17:00
10:00 18:00
11:00 19:00
12:00 20:00
13:00 21:00
14:00 22:00

Ordu Dolmuş Ücret Fiyatları

Ordu ilinde 2021 yılı ücret ve fiyat tarifesinde değişiklikler ve güncellemeler yapılmıştır. Ücret ve fiyat bilgisi değişmekle beraber gideceğiniz hatta göre değişkenlik göstermektedir.

 

İndirimli Öğrenci Ücreti : 4 TL 

Tek Seferlik Bilet Ücreti : 5 TL

Olarak belirlenmiştir. 

 

Ordu Dolmuş Saatleri Yolcularının Dikkatine !

Son olarak Otobüs Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.