Kütahya Belediye – Yoncalı – 21 Nolu Hat

Kütahya Belediye – Yoncalı Otobüs Saatlerine Nasıl Ulaşabilirim ? Merkezden Belediye – Yoncalı ya  nasıl gidilir gibi akla gelen bütün soruların cevabı HareketSaati.com ile cevap buluyor.  Merak ettiğiniz bütün otobüs sefer ve saatlerine web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Belediye Yoncalı Otobüs Saatleri

Belediye

Yoncalı

Hafta İçi Cumartesi Pazar Hafta İçi Cumartesi Pazar
           
           
           
       

Belediye  – Yoncalı Şehir içi Otobüs Güzergahları

 

 

Gidiş:

 Hilton Oteli-Menderes Cad.-Dörtyol Camii- Ahmet Derin Cad.-Bölcek Mahallesi-Çevre Yolu-Üniversite Lojmanları-Yoncalı

 

Dönüş:

 Yoncalı- Üniversite Lojmanları -Çevre yolu-Bölcek Mah.-Ahmet Derin cad.-Dörtyol Camii-Menderes Cad-Saat Vazo Kavşağı-Atatürk Bulvarı-Hilton Oteli.

 

 

Corona virüs pandemi sürecinin etkili olduğu tam kapanma tedbirleri nedeniyle otobüs hareket ve çalışma saatlerinde düzenleme yapılma olasılığı yüksektir. Bu yüzden toplu taşıma saatleri şu ana kadar yapılan açıklamalar huzurunda, tam kapanma döneminde de devam edeceği yönündedir. Toplu taşıma araçlarına maskesiz binmenin yasak olacağı bildirildi. Tam kapanma sürecinde kısıtlama koşullarından muaf olmayan kişilerin toplu taşıma araçlarını kullanmayacağı biliniyor.
Sokağa çıkma yasağı günlerinde toplu taşıma, metro, otobüs, minibüs çalışıyor mu ? seferler var mı ?
Sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde ve tam kapanma günlerinde şehir içi toplu taşıma araçlarının hizmet vermeye devam edileceği biliniyor. Toplu taşıma görevlileri ve sürücüleri yasaktan muaf olacaktır.

Tam kapanma günlerinde vatandaşın ihtiyaç ve diğer hizmetlerine yönelik doğrudan hizmet veren bakkal, sağlık, üretim, tedarik, imalat tarzı işletmeler ve bu işletmelerde çalışan bireyler kısıtlamalardan muaf olacaktır. muaf olan kişilerin toplu taşıma araçlarına binmeleri için yanlarında sokağa çıkma izin belgelerini göstermeleri zorunlu olacaktır. İmalathane, fabrika gibi yerlerde çalışan işçi ve görevliler çalışma belgelerini e-başvuru ile e devlet sistemi üzerinden alabilecekler, Kamu personelleri için de görev bildirim belgesi düzenlenecektir.

 

Belediye – Yoncalı Şehir içi otobüs Yolcularının Dikkatine

Otobüs Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.