Ulaşım Saatleri

Konya Korsan Taksi

Konya korsan taksi numaralarına ilişkin detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz telefon numaraları sayesinde il içerisinde hizmet veren korsan taksiler ile iletişime geçebilirsiniz. Ülkemizin en büyük yüz ölçümüne sahip Konya ilinde taksi ile bir noktadan bir noktaya gitmek neredeyse imkansızdır. İmkansızlığın sebebi hem taksi fiyatlarının yüksek olması hem de sınırlı sayıda taksi olmasıdır. Sizlerde taksi arama derdine takılmadan adresinizden vip taşımacılık kalitesiyle seyahat etmek istiyorsanız bu sayfanın altında bulunan numaraları kullanabilirsiniz. 

Konya Korsan Taksi Güzergahları

İçindekiler

Konya ili Mevlana şehri olarak bilinmektedir, ilimize turistik amaçla geliyorsanız bu durumu telefonda bizlere bildiriniz. Turistik gezi seçeneğiyle birlikte tüm gün sizlere eşlik edebilecek taksici bulabilirsiniz. Taksilerimiz ücretlerini kilometre başına değil mesafeye göre almaktadır. Taksimetre sürprizi ile karşılaşmamak için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. 

 

Taksilerimiz ile gideceğiniz güzergahlar aşağıda verilmiştir. Ayrıca taksiler haricinde şehir içinde tercih edebileceğiniz toplu taşıma araçları hakkında detaylı bilgilere de aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. 

Konya Korsan Taksici Numaraları

Konya korsan taksici numaraları için aşağıda bulunan butonlara tıklamanız yeterlidir. Aşağıda bulunan butonlara tıklayarak anlık olarak en müsait korsan taksi bilgilerine erişebilirsiniz. Karşınıza numara çıkmaması durumunda şuan İl içerisinde müsait aracımız bulunmadığı anlamına gelmektedir. En kısa sürede tekrar deneyerek en müsait taksi numarasına erişebilirsiniz.  Havalimanı yolcu karşılama işlemleri için bizlere önceden bilgi vermeniz mağduriyet yaşamamanız için önemli rol oynamaktadır.

 

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.