Ulaşım Saatleri

Kocaeli Korsan Taksi

Kocaeli Korsan Taksi ile bir noktadan diğer bir noktaya gitmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Son yıllarda artan yakıt fiyatları ve taksi açılış ücretlerinden dolayı Kocaeli ilinde taksi bulmak neredeyse zorlaştı. Sitemizde bulunan numaraları korsan taksilere ulaşmak için kullanabilirsiniz. Büyükşehirlere yakınlığı ile biline Kocaeli ilinde yolcu transferi tramvay ve dolmuşlarla sağlanmaktadır. Sizlerde kendinize tahsis edilmiş taksiler ile seyahat etmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz. 

Korsan Taksilerin Hizmet Noktaları

İçindekiler

Kocaeli içerisinde bulunan korsan taksiler ile İstanbul dahil tüm şehirlere seyahat edebilirsiniz. Aşağıda verilen güzergahlar arasında en ideal ücretlerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Kocaeli ilçelerinde hizmet veren korsan taksiler için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

 

Son olarak yaşadığınız olumsuz olayları bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Kocaeli Korsan Taksi Telefon Numaraları

Kocaeli korsan taksi telefon numaraları hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Aşağıda bulunan butonlar aracılığıyla konumunuza en yakın ve müsait korsan taksi numarası ile irtibata geçebilirsiniz. Geliştirdiğimiz bu sistem sayesinde sürekli olarak farklı numaraları aramayacaksınız ve tek bir numara ile muhatap olacaksınız. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

Butona bastığınız halde korsan taksi numarası ekrana gelmiyorsa muhtemelen şuan sizlere hizmet verecek müsait taksimiz bulunmamaktadır. En kısa zamanda sayfamızı tekrar ziyaret ederek müsait korsan taksi numarasına erişebilirsiniz. Bekleme süresi yaklaşık olarak 30 dakika olarak ölçülmüş olup, bu süre gün içerisinde oluşan yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir. 

 

İhtiyacınıza yönelik korsan taksi bulamadığınız durumlarda aşağıda verilen toplu taşıma araçlarını tercih ederek kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. 

Kocaeli Tramvay Durakları

Şehir içi Kocaeli minibüs saatleri

Kocaeli dolmuş saatleri

 

Korsan taksi tercihlerinde sorumluluğun sizlere ait olduğunu kabul ettiğinizi bildirmek isteriz. Hiçbir korsan taksi bünyesinde ferdi kaza sigortası bulunmamaktadır.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.