Tramvay Saatleri

Kayseri Tramvay Durakları

Kayseri tramvay durakları şehri adeta örümcek ağı ile donatmış ve tüm ana güzergahlara ulaşan önemli bir ulaşım aracıdır. Kayseri ili içerisinde birçok toplu ulaşım türü uygulanmaktadır. Aşağıda bulunan linkler aracılığıyla tüm ulaşım araçlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Kayseray adı ile bilinen toplu ulaşım sistemi 2009 yılında uygulanmaya başlanmıştır. 

Toplamda 55 adet istasyon bulunan il içerisinde tramvaylar sabah saat 06:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır. Son sefer saati 24:00 olan tramvaylar gün içerisinde yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. 

Şehir içi Kayseri Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız.

Kayseri Tramvay Durak İsimleri

Kayseri Tramvay Durakları, Aktif olarak hizmet veren Kayseri Tramvay Durak isimleri aşağıda listelenmiştir. Organize sanayi bölgesi – Doğu terminali – Beyaz şehir durak bilgilerine detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Duraklarda bekleme süreleri kısa olduğundan dolayı iniş ve binişlerde acele etmenizi öneriyoruz. Gitmek istediğiniz güzergahları tramvaylara binmeden önce teyit etmeniz yol güvenliğiniz açısından büyük önem arz etmektedir. Kayseri Tramvay Durak bilgileri aşağıda verilmiştir. 

T1 Hattı Durakları

  1. Organize Sanayi Bölgesi
  2. Tınaztepe
  3. 19 Mayıs
  4. Belsin Kürsü
  5. Selimiye
  6. Anafartalar
  7. Keykubat
  8. Sakarya
  9. Stadyum
  10. Köprülü Kavşak
  11. Yazıbağları
  12. Esentepe
  13. DSİ-Yeni Sanayi
  14. Osman Kavuncu
  15. Karayolları
  16. Aydınlıkevler
  17. Eski Sanayi
  18. Düvenönü
  19. Cumhuriyet Meydanı
  20. Hunat Hatun
  21. Büyükşehir Belediyesi
  22. Fuzuli
  23. Alparslan
  24. Tuna
  25. Erciyesevler
  26. Çifte Kümbet
  27. Yıldızevler
  28. Doğu Terminali
  29. Mimar Sinan Kavşağı
  30. Gökken
  31. Kumarlı
  32. Harikalar Diyarı
  33. Cırgalan
  34. Ahi Evran
  35. Gesi Kavşağı
  36. Beyazşehir 1
  37. Toki Kavşağı
  38. Beyazşehir 2
  39. 1 İldem 
  40. 2 İldem
  41. 3 İldem
  42. 4 İldem
  43. 5 İldem

T2 Hattı Durakları

  1. Cumhuriyet Meydanı
  2. Hunat Hatun
  3. Büyükşehir Belediyesi
  4. Fuzuli
  5. Alparslan
  6. Tuna
  7. Erciyesevler
  8. Sema Yazar Parkı
  9. Şehit Mustafa Şimşek
  10. Şehit Furkan Doğan
  11. Teknopark
  12. Erciyes Üniversitesi
  13. Hastaneler
  14. Lojmanlar
  15. Kızılay Kan Merkezi
  16. Yurtlar Bölgesi
  17. Bahçelievler
  18. Talas Belediyesi
  19. Talas Cemil Baba

Kayseraya bağlı toplam Kayseri’de 55 adet tramvay durağı bulunmaktadır.

Kayseri Tramvay Saatleri

Kayseri Tramvay Saatleri haftanın her günü faal olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İl içerisinde yolcu taşıma araçları olarak çoklu ulaşım tercih edilmiştir. Ülkemiz içerisinde en büyük tramvay ağına sahip 4. ülke olarak anılan Kayseri ilinde 2 adet aktif tramvay hattı bulunmaktadır. 2 hat üzerinde toplam 68 tramvay aracı aktif olarak hizmet vermektedir. 

 

Aşağıda bulunan linklere tıklayarak tramvay saatleri hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

T12 TRAMVAY ORGANİZE İLDEM SAATLERİ

T1 tramvay organize ildem arasında her gün sabah 05:20’de hareket etmeye başlar ve gece saat 23:30’a kadar aralıksız seferlerini sürdürmektedir. Gün içerisinde sefer sıklıkları yolcu yoğunluklarına göre belirlenerek sıkışıklık yaşanmadan seferlerin düzenlenmesi hedeflenmektedir. Kayseri ili içerisinde en fazla tramvay durağına sahip olan hattımız üzerinde yaklaşık 43 durak bulunmaktadır. 

Günler Çalışma Saatleri
Pazartesi 05:20 – 23:30
Salı 05:20 – 23:30
Çarşamba 05:20 – 23:30
Perşembe 05:20 – 23:30
Cuma 05:20 – 23:30
Cumartesi 05:20 – 23:30
Pazar 05:20 – 23:30

T21 TRAMVAY TALAS CUMHURİYET MEYDANI SAATLERİ

T2 tramvay hattı her gün saat 06:00’da yolculara hizmet vermeye başlar ve son seferini saat 23:30’da gerçekleştirir. Kayseri ili içerisinde yolcu taşımadan aktif bir rol alan tramvay hattında 19 durak bulunmaktadır. 

Günler Çalışma Saatleri
Pazartesi 06:00 – 23:30
Salı  06:00 – 23:30
Çarşamba  06:00 – 23:30
Perşembe  06:00 – 23:30
Cuma  06:00 – 23:30
Cumartesi  06:00 – 23:30
Pazar  06:00 – 23:30
 
 

Yukarıda verilen tramvay saatleri resmi kaynaklardan teyit edilmiş olup ocak ayında güncellenmiştir. Sefer saatlerinde ve güzergah bilgilerinde değişiklik tespit ettiğiniz durumlarda bizlere “Bize Ulaşın” sayfamızdan bildirebilirsiniz. 

Son olarak tramvay saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Tramvay Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.