Ulaşım Saatleri

Kayseri Korsan Taksi

Kayseri Korsan taksi irtibat numaraları için sitemizde yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. En ucuz korsan taksi fiyatları hakkında bilgiler için bu sayfada yer alan içerikleri okuyunuz. Ucuz ve güvenilir korsan taksiler sayesinde gitmek istediğiniz iki nokta arasında hızlıca taksi bulabilirsiniz. Taksilerimiz kilometre başına değil iki nokta arasında bulunan noktaya göre ücret almaktadır. Ortalama ücret tarifemiz normal taksilere göre yarı fiyatıdır. Daimi müşterilerimize indirim uygulanmaktadır.  Şehir içinde bulunan Erciyes dağına ve diğer turistik noktalara gitmek için tercih edebileceğiniz diğer toplu taşıma araçlarına ait bilgileri aşağıdaki yazımızdan erişebilirsiniz.

Kayseri korsan taksi bilgileri

İçindekiler

Kayseri ili içerisinde hizmet veren korsan taksi telefon numaralarına ait bilgilere sayfamızın en altından ulaşabilirsiniz. Taksi numaraları için aşağıda bulunan butona tıklayınız ve karşınıza çıkan numarayı arayınız. Şehrimize misafir olarak gelecekseniz otogardan alarak tüm gün hizmetinize taksi hizmetimiz bulunmaktadır.  Bu hizmetten yararlanmak için ilgili numara ile müsaitlik  durumu hakkında ön görüş almanız gerekmektedir. 

 

 

Korsan Taksici Telefon Numarası

Korsan taksici telefon numaraları için aşağıda bulunan butona tıklayınız. Butona tıkladığınızda sizlere şuan en müsait olan korsan taksi iletişim numarası verecektir. Eğer karşınıza telefon numarası çıkmıyorsa il sınırları içerisinde müsait korsan taksi yoktur anlamına gelmektedir. Ortalama 1 saat sonra tekrar denediğinizde müsaitlik durumuna göre numara atanacaktır.

 

Aradığınız güne ve güzergaha uygun korsan taksi hattı bulamadığınız durumlarda sitemiz içerisinde arama yaparak dolmuş ve tramvay saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hareket saati web adresinin taksi numaraları ile doğrudan bir bağlantı olmadığını bildirmek isteriz.

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.