Ulaşım Saatleri

İzmit Korsan Taksi

İzmit Korsan Taksi hatları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler sizler için bu sayfada bir araya getirilmiştir. Kocaeli ili içerisinden farklı illere ve güzergahlara gitmek için korsan taksilerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Aşağıda verilen butonlara tıklayarak anlık olarak adresinize en yakın taksi bilgisi alabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ve deneyimlerinizi bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz. 

Kocaeli korsan taksi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

Korsan Taksilerin Hizmet Noktaları

İzmit korsan taksiler tüm ilçeler ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye içerisinde hizmet vermektedir. Korsan taksileri genellikle İstanbul ili içerisinde bulunan otogar ve havalimanlarına gitmek için tercih edilmektedir. Sizlerde son yıllarda artan taksi fiyatlarından şikayetçiyseniz bizleri tercih ederek bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. İzmit içerisinde en yaygın korsan taksi hizmet noktaları aşağıda verilmiştir. 

 1. 28 HAZİRAN MAHALLESİ – AKARCA MAHALLESİ
 2. AKÇAKOCA MAHALLESİ – AKMEŞE ATATÜRK MAHALLESİ
 3. AKMEŞE CUMHURİYET MAHALLESİ – AKPINAR MAHALLESİ
 4. ALİKAHYA MERKEZ MAHALLESİ – AMBARCI MAHALLESİ
 5. ARIZLI MAHALLESİ – ARPALIKİHSANİYE MAHALLESİ
 6. AYAZMA MAHALLESİ – BAĞLICA MAHALLESİ
 7. BALÖREN MAHALLESİ – BAYRAKTAR MAHALLESİ
 8. BEKİRDERE MAHALLESİ – BİBEROĞLU MAHALLESİ
 9. BÖĞÜRGEN MAHALLESİ – BULDUK MAHALLESİ
 10. CEDİT MAHALLESİ – CUMHURİYET MAHALLESİ
 11. ÇAĞIRGAN MAHALLESİ – ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ
 12. ÇAYIRKÖY MAHALLESİ- ÇUBUKLUBALA MAHALLESİ
 13. ÇUBUKLUOSMANİYE MAHALLESİ – ÇUKURBAĞ MAHALLESİ
 14. DAĞKÖY MAHALLESİ – DOĞAN MAHALLESİ
 15. DURHASAN MAHALLESİ – DÜĞMECİLER MAHALLESİ
 16. EMİRHAN MAHALLESİ – ERENLER MAHALLESİ
 17. ESELER MAHALLESİ – FATİH MAHALLESİ
 18. FETHİYE MAHALLESİ – FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 19. GEDİKLİ MAHALLESİ

Yukarıda verilen mahalle bilgilerine ek olarak taksilerimiz tüm il içerisinde aktif olarak sürekli hizmet vermektedir. 

 

Son olarak butona tıkladığınızda karşınıza telefon numarası çıkmıyorsa anlık olarak müsait sürücü olmadığından dolayıdır. En kısa sürede tekrar sitemizi ziyaret ederek adresinize en yakın korsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız mağduriyeti söylediğinizde tarafınıza %25 indirim yapılacaktır. 

İzmit Korsan Taksi İletişim Numaraları

İzmit korsan taksi iletişim numaralarına ulaşmak için aşağıda verilen butonlara tıklayınız. Geliştirdiğimiz özel yazılımımız sayesinde adresinize en yakın taksi bilgisi butona tıkladığınızda karşınıza gelecektir. Adresinize yakın bir taksi bulamadığınız takdirde Kocaeli merkez noktalardan hizmet alabilirsiniz. İl içerisinde tüm araçlarımız İstanbul güzergahına sürekli olarak hizmet vermektedir. Kilometre başı değil mesafe başı ücret sistemi ile çalışılmaktadır. Otogar ve havalimanı karşılama hizmetimiz için bir gün önceden bilgi vermenizde büyük yarar vardır. 

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.