İzmir Korsan Taksi

İzmir Korsan Taksi iletişim numaraları hakkında aradığınız detaylı bilgiler bu sayfada yayınlanmıştır. Ülkemizin en kalabalık illerinden biri olan İzmir ilinde şehir içi ulaşım en büyük sorunlardan bir tanesidir. Sizlerde son yıllarda artan ulaşım masraflarından şikayetçiyseniz doğru adrestesiniz. Aşağıda bulunan butonlar aracılığıyla adresinize en yakın korsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz. Taksilerimiz Havalimanı, Otogar ve diğer merkez güzergahlardan sizleri alarak güvenle istediğiniz adreslere götürmektedir. Şehrimizi gezi amaçlı ziyaret edecekseniz önceden bizleri bilgilendirerek karşılaşama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Korsan Taksilerin Hizmet Güzergahları

İçindekiler

Korsan taksiler İzmir ili içerisinde aklınıza gelebilecek tüm noktalarda sürekli olarak hizmet vermektedir. Aşağıda bulunan butonları kullanarak adresinize en yakın korsan taksi numarasını alabilirsiniz. Taksi sürücüsüne gideceğiniz adrese dair sorular sorabilir, mesafe ücreti vb. hakkında çok daha ayrıntılı bilgileri talep edebilirsiniz. Son olarak hizmet güzergahları aşağıda verilmiştir. 

 

Son olarak yaşadığınız olumlu ve olumsuz olayları bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

İzmir Korsan Taksi Telefon Numaraları

İzmir korsan taksilerin telefon numaraları için aşağıda verilen butonları kullanabilirsiniz. Otogar ve havalimanı karşılama hizmeti için şehre gelmeden bir gün önce iletişime geçmeniz gerekmektedir. Taksilerimiz son model filo ile yenilenmiş olup, müşterilerin konforu ön planda tutulmuştur. 

Butona bastığınız halde korsan taksi numarası ekrana gelmiyorsa muhtemelen şuan sizlere hizmet verecek müsait taksimiz bulunmamaktadır. En kısa zamanda sayfamızı tekrar ziyaret ederek müsait korsan taksi numarasına erişebilirsiniz. Bekleme süresi yaklaşık olarak 30 dakika olarak ölçülmüş olup, bu süre gün içerisinde oluşan yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir. 

 

 

İlginizi çekebilir:

İzmir dolmuş saatleri

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.