Ulaşım Saatleri

Gebze Korsan Taksi

Gebze Korsan Taksi hakkında işinize yarayacak tüm bilgileri sizler için bu sayfada topladık. İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Kocaeli ilinden genellikle çevre illere transfer için taksi araçları tercih edilmektedir. Son günlerde artan taksi ücretlerini fark ederek siz değerli müşterilerimize en ideal korsan taksi hizmetimizi başlattık. Aşağıda bulunan butonları kullanarak adresinize en yakın korsan taksi bilgisine erişebilirsiniz. Ayrıca karşınıza numara çıkmadığı durumlarda bizlere bildirerek %25 indirim kuponu kazanma şansı yakalayabilirsiniz. 

Tüm bunlara ek olarak ilçe içerisinde müsait taksi bulamadığınızda Kocaeli Korsan Taksi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 

Korsan Taksilerin Hizmet Noktaları

Kocaeli Gebze korsan taksileri hizmet sınırlaması bulunmamaktadır. Aklınıza gelebilecek her yere taksilerimiz ile ulaşımı sağlayabilirsiniz. İstanbul havalimanı ve otogara gitmek için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Kilometre başı artan taksimetre fiyatları yerine sabit fiyat garantisi ile sizleri transfer etmekteyiz. Korsan taksilerin aktif olarak hizmet verdiği güzergahlar aşağıda verilmiştir. 

 1. ADEM YAVUZ MAHALLESİ -AHATLI MAHALLESİ
 2. ARAPÇEŞME MAHALLESİ -BALÇIK MAHALLESİ
 3. BARIŞ MAHALLESİ – BEYLİKBAĞI MAHALLESİ
 4. CUMAKÖY MAHALLESİ – CUMHURİYET MAHALLESİ
 5. DENİZLİ MAHALLESİ – DURAKLI MAHALLESİ
 6. ELBİZLİ MAHALLESİ – ESKİHİSAR MAHALLESİ
 7. GAZİLER MAHALLESİ – GÜZELLER MAHALLESİ
 8. HACIHALİL MAHALLESİ – HATİPLER MAHALLESİ
 9. HÜRRİYET MAHALLESİ – İNÖNÜ MAHALLESİ
 10. İSTASYON MAHALLESİ – KADILLI MAHALLESİ
 11. KARGALI MAHALLESİ – KİRAZPINAR MAHALLESİ
 12. KÖŞKLÜ ÇEŞME MAHALLESİ – MEVLANA MAHALLESİ
 13. MİMAR SİNAN MAHALLESİ- MOLLAFENARİ MAHALLESİ
 14. MUALLİMKÖY MAHALLESİ – MUDARLI MAHALLESİ
 15. MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ – OSMAN YILMAZ MAHALLESİ
 16. OVACIK MAHALLESİ – PELİTLİ MAHALLESİ
 17. SULTAN ORHAN MAHALLESİ – TATLIKUYU MAHALLESİ
 18. TAVŞANLI MAHALLESİ – TEPEMANAYIR MAHALLESİ
 19. ULUS MAHALLESİ – YAĞCILAR MAHALLESİ
 20. YAVUZ SELİM MAHALLESİ – YENİKENT MAHALLESİ

 

Son olarak yaşadığınız olumsuz olayları bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Gebze Korsan Taksi Telefon Numaraları

Gebze korsan taksi telefon numaraları için aşağıda bulunan butonları kullanabilirsiniz. Butona tıkladığınız anda adresinize en yakın taksici ile iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız deneyimleri ve yorumları bu sayfanın altında bulunan yorum kısmında belirtebilirsiniz. Karşınıza taksi numarası çıkmadığı durumlarda en kısa süre içerisinde tekrar deneyerek müsait bir taksi numarası alabilirsiniz. 

2 kez boş sayfa ile karşılaştığınız durumlarda tarafımıza bildirim yaptığınızda taksi ücreti üzerinden %25 indirim uygulanmaktadır. 

 

Korsan taksi tercihlerinde sorumluluğun sizlere ait olduğunu kabul ettiğinizi bildirmek isteriz. Hiçbir korsan taksi bünyesinde ferdi kaza sigortası bulunmamaktadır.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.