Ulaşım Saatleri

Gaziantep Korsan Taksi

Gaziantep Korsan Taksi nasıl bulurum ? gibi merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Havalimanı ile otogar arasında seyahat etmek için genellikle taksiler tercih edilir. Sizlerde artan taksi fiyatlardan şikayetçiyseniz ve indirimli bir şekilde taksi ile seyahat etmek istiyorsanız sitemizde bulunan telefon numaralarını tercih edebilirsiniz. Aşağıda bulunan butonları kullanarak anlık olarak en müsait taksi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Şehir içinde hizmet veren Gaziantep Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Gaziantep Korsan Taksi Numarası

Gaziantep korsan taksi numarası hakkında tüm bilgiler bu sayfada yayınlanmaktadır . Öncelikle sizlere taksi bulamadığınız durumlarda kullanabileceğiniz bazı araçları bildirmek isteriz. 

Taksi bulamama ihtimaliniz olduğunda kullanabileceğiniz Gaziantep Havaş Saatleri için tıklayınız. Ayrıca şehir içi aktif ulaşım için Gaziantep Tramvay Saatleri bilgilerini tercih edebilirsiniz. 

Korsan taksici telefon numaraları için aşağıda bulunan butona tıklayınız. Butona tıkladığınızda sizlere şuan en müsait olan korsan taksi iletişim numarası verecektir. .

 

Eğer karşınıza telefon numarası çıkmıyorsa il sınırları içerisinde müsait korsan taksi yoktur anlamına gelmektedir. Ortalama 1 saat sonra tekrar denediğinizde müsaitlik durumuna göre numara atanacaktır

Korsan taksilerin hizmet alanları

Gaziantep ili içerisinde hizmet verene korsan taksiler şehrin tüm alanlarında aktif olarak hizmet vermektedir. Aşağıda verilen ilçeler arasında korsan taksi hizmeti ile gitmeniz mümkündür. Aşağıda verilen ilçelere ek olarak havalimanı güzergahından tüm ilçelere son model araçlarımızla transferiniz sağlanmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde tarafınızda şoför bilgileri ve araç plakası verilecektir. 

  • Şahinbey
  • Şehitkamil
  • Araban
  • İslahiye
  • Karkamış
  • Nizip
  • Nurdağı
  • Oğuzeli
  • Yavuzeli

Üniversite ve havalimanı güzergahından karşılanmak istiyorsanız 1 gün önceden iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ücret tarifemiz kilometre başı olarak hesaplanmamaktadır. Normal taksi ücretlerine oranla %50 daha ucuz bir şekilde hesaplanmaktadır.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.