Ulaşım Saatleri

Denizli Teleferik Saatleri

Denizli teleferik saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm içeriklere bu sayfa üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 2022 yılında güncellenen fiyat tarifleriyle birlikte merak ettiğiniz tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Bağbaşı yaylası üzerine konumlanan Denizli Teleferik sitemleri sayesinde doğa ile iç içe bütünleşmiş eşsiz manzarayı izleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Yaz kış demeden sürekli olarak aktif olarak bağbaşı teleferikleri yaklaşık 1500 metre rakımda bulunan macera parkuru, piknik alanı, restoren, bunglov evler gibi mekanların ziyaretçilerine hizmet etmektedir. 

Otomatik olarak takip edilen yüksek güvenlikli teleferik hatları oldukça güvenli bir yolculuk vaat ediyor. Bindiğiniz andan indiğiniz ana kadar güvenlik önemleri üst düzeyde tutulmaktadır. Hat üzerinde motorlarda olumsuz bir durum tespit edildiğinde manuel yedek motorlar sayesinde hızlıca hat üzerindeki tüm yolcular tahliye edilmektedir.

Denizli dolmuş saatleri için tıklayınız. 

Şehir içi  seyahatiniz boyunca ulaşımlarınızda dolmuş saatlerini tercih edebilirsiniz. 

 

Denizli Teleferik Saatleri

Denizli Teleferik Saatleri neredeyse haftanın her günü kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Teleferik sistemi Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda çalışma sürelerine ara vermektedir. Yüksek güvenlikli kabin sistemi ve üst düzey teknolojiye sahip olmasıyla bilinen teleferikler şehrin en çok rağbet gören turizm araçlarından bir tanesi haline gelmiştir. 8 kişilik 24 adet kabinin yer aldığı hat üzerinde biniş duraklarına ortalama 30 saniyede bir kabin gelmektedir. Perona gelen kabinler yavaşlatılarak yolcuların rahat bir şekilde indi bindi yapması sağlanmaktadır. 

Denizli Teleferik Çalışma Saatleri

Denizli teleferik çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere yılın her ayında yoğun olarak devam etmektedir. Sabah ilk hareketini saat 10:00 da yapan teleferik sistemi gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Aşağıda bulunan tablolardan çalışma saatleri hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Hava şartlarına göre çalışma süreleri esneklik göstermektedir. 

Pazartesi :10.00-19.30
Salı :10.00-19.30
Çarşamba :10.00-19.30
Perşembe :10.00-19.30
Cuma :10.00-19.30
Cumartesi :10.00-20.30
Pazar: 10.00-20.30

 

Denizli Teleferik Fiyatları

Denizli Teleferik Fiyatları güncellenerek sitemizde yayınlanmıştır. Teleferik tarifesinde değişiklik tespit ettiğinizde bizlere yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci ve tam ücretleri 20 TL olarak belirlenmiştir. Biletlerinizi Denizli Teleferik Alt İstasyonunda bulunan bilet sistemi üzerinden tedarik alabilirsiniz. Online bilet satışı bulunmamaktadır. 

Teleferik Ücret Tarifesi ÖĞRENCİ – TAM
GİDİŞ-DÖNÜŞ 20 TL
 
 

Teleferik kabinlerine bebek arabası ve bisikletlerle binmeniz mümkündür. Öğlen saat 12’ye kadar yapacağınız binişlerde bisiklet ve bebek arabasına ücret ödemezsiniz. Öğleden sonra yapacağınız binişlerde ise 1 tam bilet ücreti ile eşyalarınızı yanınıza alabilirsiniz. 

 

 

Son olarak  Denizli Teleferik Fiyatları Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.