Datça aktur otobüs saatleri

Datça aktur otobüs saatleri ve güzergahlarına sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Datça’dan Aktur güzergahına gitmek için hangi dolmuşları kullanmalıyım ? Datça aktur otobüsleri saat kaçta başlıyor gibi tüm sorularınızın cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yoğun talep gören bu bölge üzerinde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de şehir içi ulaşımda tercih edilen minibüs hatlarıdır. Datça aktur otobüslerinin hizmet saatleri aşağıda yer alan tablolarda verilmiştir. Sitemizde yayınlanan verilerin sezon doluluk oranına göre değişiklik gösterebilir. Lütfen bu hususları göz önünde bulundurunuz. Muğla ilinde kullanabileceğiniz diğer alternatif minibüs ve dolmuş güzergahlarını görmek için aşağıda bulunan bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

Bodrum Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız

Datça aktur Sefer Saatleri

2023 Datça aktur otobüs seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Datça aktur kalkış saatlerine ve , Datça aktur kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Otobüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Hafta İçi Cumartesi Pazar
 8:15  08:15  Kalkış: 08:15
 10:00  10:00  10:30
 12:00  12:00  14:00
 14:00 Kalkış: 14:00  19:00
 16:00  16:00  
 17:00  17:00  
 19:00  19:00  
 20:30  20:30  

 

Datça aktur Otobüs Tarifesi Ve Ücretleri

Datça aktur 2023 Otobüs fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Datça-  aktur Tam Bilet: 10 TL olarak belirlenmiştir. 

Marmaris bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise Datça aktur otobüsleridir. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz