Ulaşım Saatleri

Çorlu korsan taksi

Çorlu korsan taksi için sitemizde bulunan butonları güvenle kullanabilirsiniz. Son yıllarda artan taksi ücretlerine ek olarak artan yakıt fiyatları neredeyse insanları taksiye binemez hale getirmiştir. Bizler sizleri en ucuz fiyat garantisi ile gideceğiniz adresten gitmek istediğiniz güzergaha güvenle götürüyoruz. Çorlu ili içerisinde hizmet veren korsan taksiler hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir. 

Son olarak Tekirdağ Korsan Taksi hakkında bilgi almak için verilen linke tıklayınız. 

Korsan Taksilerin Güzergahları

Çorlu korsan taksi güzergahları sayesinde İstanbul ilinin tüm ilçeleri dahil gitmek istediğiniz tüm güzergahlar güvenle gidebilirsiniz. Gidebileceğiniz adresleri aşağıdaki listeye ek olarak taksi şoförü ile önceden görüşüp mesafe ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çorlu taksi güzergahları

  • Alipaşa Mahallesi Cemaliye Mahallesi Çobançeşme Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Deregündüzlü Mahallesi Esentepe Mahallesi,
  • Hatip Mahallesi Havuzlar Mahallesi Hıdırağa Mahallesi Hürriyet Mahallesi Kazımiye Mahallesi Kemalettin Mahallesi,
  • Maksutlu Mahallesi Muhittin Mahallesi Nusratiye Mahallesi Önerler Mahallesi Reşadiye Mahallesi,
  • Rumeli Mahallesi Şahpaz Mahallesi Sarılar Mahallesi Şeyhsinan Mahallesi,
  • Seymen Mahallesi Silahtarağa Mahallesi Türkgücü Mahallesi Yenice Mahallesi Zafer Mahallesi.

 

Son olarak yaşadığınız olumsuz olayları bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Çorlu Korsan Taksi Telefon Numaraları

Çorlu korsan taksicilerin sürücülerine ulaşmak için aşağıda verilen butonları kullanabilirsiniz. Butonlara bastığınız anda adresinize en yakın ve müsait korsan taksi numarası tarafınıza iletilecektir. Butona bastığınız halde korsan taksi numarası ekrana gelmiyorsa muhtemelen şuan sizlere hizmet verecek müsait taksimiz bulunmamaktadır. En kısa zamanda sayfamızı tekrar ziyaret ederek müsait korsan taksi numarasına erişebilirsiniz. Bekleme süresi yaklaşık olarak 30 dakika olarak ölçülmüş olup, bu süre gün içerisinde oluşan yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir. 

 

 

İhtiyacınıza yönelik taksi bulamadığınız durumlarda aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak şehir içi dolmuşlara ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ minibüs saatleri için tıklayınız. 

Korsan taksi tercihlerinde sorumluluğun sizlere ait olduğunu kabul ettiğinizi bildirmek isteriz. Hiçbir korsan taksi bünyesinde ferdi kaza sigortası bulunmamaktadır.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.