Çayırova Korsan Taksi

Çayırova Korsan Taksi durakları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Aşağıda verilen butonlar sayesinde Kocaeli il sınırları içerisinde hizmet veren tüm korsan taksi numaralarına erişebilirsiniz. Son yıllarda artan yakıt maliyetleri ve taksi açılış ücretlerinden sizlerde rahatsız mısınız ? Çayırova korsan taksileri açılış ücreti almıyor ve gideceğiniz mesafeye neredeyse %50 daha indirimli bir şekilde götürüyor.

Kocaeli korsan taksi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

Korsan taksilerin güzergahları

Çayırova korsan taksiler başta Kocaeli il sınırları içerisinde yer alan tüm noktalar dahil olmak üzere şehir içi ve şehir dışı işlerinizde hizmetinizdedir. Otogardan karşılama hizmeti için bir gün önceden taksi sürücü ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan adresler haricinde bir adresten seyahat edecekseniz bir üst kısımda bulunan Kocaeli taksi bilgileri linkine tıklayınız.

Çayırova korsan taksilerin hizmet noktaları

  1. AKSE MAHALLESİ
  2. ATATÜRK MAHALLESİ
  3. CUMHURİYET MAHALLESİ
  4. ÇAYIROVA MAHALLESİ
  5. EMEK MAHALLESİ
  6. İNÖNÜ MAHALLESİ
  7. ÖZGÜRLÜK MAHALLESİ
  8. ŞEKERPINAR MAHALLESİ
  9. YENİ MAHALLESİ

 

Son olarak butona tıkladığınızda karşınıza telefon numarası çıkmıyorsa anlık olarak müsait sürücü olmadığından dolayıdır. En kısa sürede tekrar sitemizi ziyaret ederek adresinize en yakın korsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız mağduriyeti söylediğinizde tarafınıza %25 indirim yapılacaktır. 

Çayırova Korsan Taksi İletişim Numaraları

Çayırova korsan taksi iletişim numaraları için aşağıda verilen çağırama butonlarını kullanınız. Butonlara tıkladığınızda şuan bulunduğunuz konuma en yakın taksi sürücüsü numarası tarafınıza iletilecektir. Kocaeli içerisinde çalışan tüm araçlarımız son model olarak yenilenmiştir. Siz değerli müşterilerimizin geri dönüşleri bizler için oldukça önemlidir. Sürüş sırasında yaşadığınız deneyimleri bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

 

 

 

Korsan taksi tercihlerinde sorumluluğun sizlere ait olduğunu kabul ettiğinizi bildirmek isteriz. Hiçbir korsan taksi bünyesinde ferdi kaza sigortası bulunmamaktadır.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.