Bursa Otobüs Saatleri

Bursa 2/MU Otobüs Saatleri

Bursa 2/MU  Otobüs Saatlerine Nasıl Ulaşabilirim ? Bursa Terminale  nasıl gidilir gibi akla gelen bütün soruların cevabı Hareket Saati ile cevap buluyor. Merak ettiğiniz bütün otobüs sefer ve saatlerine web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
 
Bursa otobüs saatleri için tıklayınız.

Bursa Mudanya Gezilecek Yerler

Mudanya ilçesi, Marmara denizine kıyısı olan Bursa ilinin 100 bin nüfuslu bir beldesidir. Bursa ilinin gerek İstanbul gibi şehirlere çok yakın olması gerek tarihi geçmişi ile birlikte her daim turizm açısından turistlerin ilgi odağı olmuştur.  Aşağıda verilen listede Mudanya ilçesinde gezebileceğiniz bazı noktalar verilmiştir. BURSA 2/MU otobüsleri ile merkezi ilçelerden Mudanya ilçesine seyahat edebilirsiniz. Sizlerde kendi keşfettiğiniz noktaları bizlere bildirerek listeye eklemede bulunabilirsiniz.

  • Mudanya Mütareke Evi Müzesi
  •  Eski Girit Mahallesi
  •  Barbunun Hası
  •  Rum Kasabası Tirilye
  • Mudanya Plajları

Mudanya’da Denize Girilir mi ?

Özellikle yaz turizminde yakın büyükşehir sakinlerinin akıllarına düşen Mudanya’da denize girilip girilemeyeceğidir. Mudanya denize yakın bir bölge olduğu için özellikle yaz aylarında hem Bursalıların hem de İstanbulluların gözdesi bir bölgedir. Bu nedenle bölge merkezine yakın alanlarda ve çevre köylerde halk plajları ve özel işletmeler bulunmaktadır. Sizlerde günübirlik gezilerinizde ve tatilleriniz Bursa Mudanya ilçesini deniz tatili seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Bursa 2/MU Otobüs Güzergahları

Sefer Süresi : 30 dakika
 

Hareket Güzergahı: ÜLKÜKÖY – MUDANYA DEVLET HASTANESİ – MUDANYA YOLU – MUDANYA İSKELESİ – ARNAVUTKÖY (DÜNÜŞ AYNI HAT ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

 

 

MUDANYA OTOBÜS SAATLERİ

Mudanya Hareket Saatleri Dönüş Saatleri
08:30 09:15
12:30 13:15
15:20 16:00
19:00 19:45

 

Bursa Mudanya otobüs saatleri, Marmara denizine kıyısı olan Bursa iline bağlı ortalama 100 bin nüfuslu bir ilçedir. Mudanya Ülkü mahallesi, devlet hastanesi gibi otobüs saatlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Hareket saatlerinde değişiklik tespit ettiğinizde  bize ulaşın kısmından bizlere ulaşarak hareket saatlerinin güncellenmesine yardımcı olabilirsiniz. 

Bursa No 2/MU  Otobüs Yolcularının Dikkatine!

Otobüs Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.