Bursa 14/F Otobüs Saatleri

Bursa 14/F Otobüs Saatleri Bilgilerine Nasıl Ulaşabilirim ? Bursa Nilüfer ilçesine nasıl gidilir gibi akla gelen bütün soruların cevabı Hareket Saati ile cevap buluyor. Balat Nilüfer 14 F otobüs saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara içeriğimizde bulabilirsiniz. 
Balat otobüsleri ve diğer tercih edeceğiniz otobüs saatlerinde aksaklıklar meydana gelebilme olasılığına karşı ilk ve son sefer saatlerini lütfen teyit ediniz.
 
Bursa Otobüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.
 

Bursa BALAT 14/F Otobüs Güzergahları

Balat Bursa 14 F otobüsleri hareket saatleri boyunca izleyeceği güzergahları aşağıda belirtilmiştir. Hareket saatlerinde ve güzergah bilgilerinde istenmeyen sebeplerden dolayı değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. Sefer saatlerinde ve güzergahlarında değişiklik tespit ettiğiniz otobüs saatleri için bize ulaşın kısmından bizlere ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Balat ilçesi Bursa ilinin en güzel ilçelerinden biri olan Nilüfer ilçesine bağlıdır.  Nilüfer İlçesi Bursa şehir merkezine çok yakın ve terminalden şehir merkezine ulaşım çok rahat. Ayrıca metro güzergahına her 5 dakikada bir toplu taşıma araçları ile ulaşılabilir. İzmir karayolu boyunca kendi aracınızla giderseniz Nilüfer’e kolayca ulaşabilirsiniz.  Sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere güncellenmektedir. 

Ring Süresi : 95 Dakika

BALAT CAMİİ – BAĞ SOKAK- BEY SOKAK- BİLLUR SOKAK- BARBAROS CADDESİ- BURSA CEZAEVİ – MİNARELİ ÇAVUŞ MAHALLESİ- METE SOKAK- SARI CADDESİ- ATATÜRK ENDÜSTÜRİ MESLEK LİSESİ- FATİH SOKAK-TOP SAHASI CADDESİ- FETHİYE MERKEZ -ULU CADDESİ- ESENTEPE KAVŞAĞI – HÜRRİYET CADDESİ- SOĞUK KUYU – AVRUPA KONSEYİ BULVARI- ACEMLER KAVŞAĞI – MUDANYA BULVARI ( SIRAMEŞELER ) – YENİ KAPLICA CADDESİ- MERİNOS KAVŞAĞI – STADYUM CADDESİ- ALTIPARMAK CADDESİ- CEMAL NADİR CADDESİ ( TİMURTAŞ PAŞA ) – ATATÜRK CADDESİ

 

BALAT OTOBÜS SAATLERİ

07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:15
17:30
18:15
19:00
19:35

 

Covid – 19 kontrollü sosyal hayat nedeni ile otobüs saatleri ve güzergahlarda aksamalar meydana gelebileceğini lütfen unutmayınız.

Bursa 14/F Otobüs Saatleri Yolcularının Dikkatine! Sitemizde yayınlanan içerikler bilgi amaçlı olup, resmi kurum ve kuruluşlar ile bağlantımız bulunmamaktadır. Hareket saatlerinden oluşabilecek maddi zararlardan sitemiz sorumlu değildir. Sefer saatlerinde güncelleme tespit ettiğinizde Bize Ulaşın kısmından bizlere bildirerek verilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

Otobüs Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.