Bursa 1/C Otobüs Saatleri

Bursa 99 No Terminal Siteler Otobüs Saatlerine Nasıl Ulaşabilirim ?Bursa Terminale  nasıl gidilir gibi akla gelen bütün soruların cevabı HareketSaati.com ile cevap buluyor.  Merak ettiğiniz bütün otobüs sefer ve saatlerine web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
 

Bursa TERMİNAL – SİTELER No 99 Otobüs Güzergahı

Ring Süre : 50 dakika

İNKAYA – AŞİYAN – ASKERİ HASTANE- ARMUTLU MEYDANI – ÇEKİRGE CADDESİ – ALTIPARMAK CADDESİ- TİMURTAŞ PAŞA – ATATÜRK CADDESİ – İNÖNÜ CADDESİ- H.İŞCAN – ALTIPARMAK CADDESİ- ÇEKİRGE CADDESİ- ARMUTLU MEYDANI – ASKERİ HASTANE- AŞİYAN – İNKAYA

p virüs pandemi sürecinin etkili olduğu tam kapanma tedbirleri nedeniyle otobüs hareket ve çalışma saatlerinde düzenleme yapılma olasılığı yüksektir. Bu yüzden toplu taşıma saatleri şu ana kadar yapılan açıklamalar huzurunda, tam kapanma döneminde de devam edeceği yönündedir. Toplu taşıma araçlarına maskesiz binmenin yasak olacağı bildirildi. Tam kapanma sürecinde kısıtlama koşullarından muaf olmayan kişilerin toplu taşıma araçlarını kullanmayacağı biliniyor.
Sokağa çıkma yasağı günlerinde toplu taşıma, metro, otobüs, minibüs çalışıyor mu ? seferler var mı ?
Sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde ve tam kapanma günlerinde şehir içi toplu taşıma araçlarının hizmet vermeye devam edileceği biliniyor. Toplu taşıma görevlileri ve sürücüleri yasaktan muaf olacaktır.

Bursa 1/C Aşiyan Otobüs Saatleri

 

AŞİYAN
07:00
08:00
09:00
10:00
12:00
14:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Bursa No 1/C  Aşiyan Otobüs Yolcularının Dikkatine!

Otobüs Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.