Boğaziçi milas otobüs saatleri

Boğaziçi milas otobüs saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Milas minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere çamlık Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Milas Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Milas mahallesi Boğaziçi’ne 30 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler beldesi olan çamlık doğa ile iç içe olması ve köy kahvaltıları ile ünlenmiştir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

Boğaziçi milas Sefer Saatleri

İçindekiler

2022 Boğaziçi milas dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Boğaziçi milas kalkış saatlerine ve , Boğaziçi milas Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

 

Hafta İçi Cumartesi – Pazar
 07:00  07:00
 08:00  09:00
 09:00  11:00
 11:00  13:00
 13:00  17:00
 17:00  

 

Boğaziçi milas Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Boğaziçi milas 2023 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Boğaziçi –  milas Tam Bilet: 45  TL olarak belirlenmiştir. 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz