Ulaşım Saatleri

Alaçatı Korsan Taksi

Alaçatı Korsan Taksi hakkında işinize yarayacak tüm bilgiler bu sayfada bulunmaktadır. Son yıllarda artan yakıt fiyatlarına paralel olarak taksi fiyatları da artış göstermiştir. Sizlerde artan taksi fiyatlarından şikayetçiyseniz ve çok daha cüzi miktarlara seyahat etmek istiyorsanız sitemizde bulunan butonları tercih edebilirsiniz. Aşağıda bulunan butonlara bastığınıza adresinize en yakın taksi şoförü ile iletişime geçmiş olursunuz. 

İzmir korsan taksi bilgileri için tıklayınız.

Korsan Taksilerin Hizmet Verdiği Noktalar

İzmir ili içerisinde en önemli ulaşım araçlarından bir tanesi de şüphesiz taksilerdir. Son yıllarda artan taksi fiyatları fiyatları sürekli olarak taksileri kullanan bireyler için ağır külfet olmaya başlamıştır. Sizlerde gün aşırı taksi kullanan biriyseniz muhtemelen aklınıza Korsan taksi iletişim numaraları gelmiştir. Aşağıda bulunan hizmet noktaları harici güzergahlardan hizmet almak istiyorsanız bunu lütfen şoför ile görüşmenizde belirtin. 

  • Fevziçakmak Mahallesi
  • Hacımemiş Mahallesi
  • İsmetpaşa Mahallesi
  • Menderes Mahallesi
  • Tokoğlu Mahallesi
  • Yenimecidiye Mahallesi

Yukarıda verilen güzergahlara ek olarak tüm İzmir ilçelerine ve diğer güzergahlara hizmetlimiz devam etmektedir. İzmir havalimanı ve otogar taksi karşılama işlemi için bir gün önceden iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

 

Alaçatı Korsan Taksi İrtibat Numaraları

Sitemizde bulunan butonlar aracılığıyla adresinize en yakın Alaçatı Korsan Taksi İrtibat Numaralarına erişebilirsiniz. İzmir ilinin en kalabalık ilçelerinden birisi olan Alaçatı ilçesinden tüm ilçelere hizmetimiz bulunmaktadır. Butona bastığınız halde korsan taksi numarası ekrana gelmiyorsa muhtemelen şuan sizlere hizmet verecek müsait taksimiz bulunmamaktadır. En kısa zamanda sayfamızı tekrar ziyaret ederek müsait korsan taksi numarasına erişebilirsiniz. Bekleme süresi yaklaşık olarak 30 dakika olarak ölçülmüş olup, bu süre gün içerisinde oluşan yoğunluğa göre değişiklik göstermektedir. 

 

Korsan Taksiler Ne Kadar ?

Korsan taksi ücretleri normal taksilere göre çok daha ucuz olacak şekilde düzenlenmiştir. Normal taksiler adresinizden sizleri almak için duraktan hareket ettiğinde taksimetrelerini açarak ücret yazmaya başlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak açılış ücreti de tarafınıza yansıtılmaktadır. Bizlerin vermiş olduğu hizmetlerde sadece yakıt ücreti esas alınarak tarafınıza ücret bilgisi verilmiştir. 

Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyerek tarafımıza ulaştırabilirsiniz. 2 kez numara butonuna bastığınız halde karşınıza müsait bir taksinin numarası gelmiyorsa ekran görüntüsü alın ve bir sonraki hizmet aldığınızda şoföre iletin. Bu mağduriyetiniz için %50 indirimli yolculuk yapma hakkında sahip olacaksınız. 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.