Aksaray Korsan Taksi

Aksaray korsan taksi fiyatları ve iletişim numaraları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan içerikleri tercih edebilirsiniz. Son yıllarda fazlasıyla artan yakıt fiyatlarından dolayı taksi ücretlerine zam gelmiş durumdadır. Sizlerde artan taksi fiyatlarından şikayetçiyseniz sayfamızda bulunan numaralar sayesinde ucuz korsan taksilere erişebilirsiniz. Aşağıda bulunan butonları kullanarak Aksaray ili içerisinde hizmet veren adresinize en yakın korsan taksiye ulaşabilirsiniz. Butona tıkladığınızda adresinize yakın bir taksi bulamadığınız takdirde en kısa sürede tekrar deneyiniz. 2. denemenizde de uygun bir taksi bulamazsanız tarafımızda bildirdiğinizde %50 indirim çeki tanımlanacaktır. 

İsteğinize özel taksi bilgisi bulamadığınız durumlarda Aksaray Dolmuş Saatleri  hatlarını tercih edebilirsiniz.

Korsan Taksilerin Hizmet Noktaları

Aksaray ili içerisinde hizmet veren korsan taksilerin hizmet noktaları aşağıda verilmiştir. Sizlerde aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Aşağıda verilen ilçelerden hariç olarak taksilerimiz ile şehir dışına ve diğer noktalara rahatlıkla gidebilirsiniz. Otogar karşılaşama hizmeti için 1 gün önceden haber vermeniz gerekmektedir. 

  • Ağaçören
  • Eskil
  • Gülağaç
  • Güzelyurt
  • Ortaköy
  • Sarıyahşi
  • Sultan hanı

 

Son olarak yaşadığınız olumsuz olayları bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Aksaray Korsan Taksi Telefon Numaraları

Aksaray korsan taksi telefon numaraları için aşağıda verilen butonları tercih edebilirsiniz. Geliştirdiğimiz son yazılı sayesinde butona tıkladığınız anda adresinize en yakın korsan taksinin iletişim numarası karşınıza gelecektir. Butona tıkladığınız halde karşınıza numara gelmemesi durumunda en kısa sürede tekrar denemenizi tavsiye ederiz.  2 kez arka arkaya telefon numarası ile karşılaşmadığınız durumlarda adınıza özel %50 indirim kuponu tanımlanacaktır. Gideceğiniz mesafeler hakkında detaylı bilgi almak için araç sürücüleri ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. 

 

Taksi ücretlerimiz genellikle kilometre başına değil gideceğiniz mesafeye göre tek bir standart üzerinden hesaplanmaktadır. 

Korsan taksi tercihlerinde sorumluluğun sizlere ait olduğunu kabul ettiğinizi bildirmek isteriz. Hiçbir korsan taksi bünyesinde ferdi kaza sigortası bulunmamaktadır.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.