Otobüs Saatleri

Adana Kozan Belediye Otobüs Saatleri

Adana Kozan Belediye Otobüs Saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm içeriklere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Kozan ilçesi ortalama 150 bin nüfusa sahip bir ilçedir. İlçe içerisinde en çok tercih edilen toplu taşıma aracı şüphesiz belediye otobüsleridir. Belediye otobüs saatleri haftanın her günü kesintisiz olarak hizmet vermektedir.  Son olarak aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere Bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

şehir içinde aktif olarak hizmet veren Adana Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

401 Havalimanı Kozan Adana Otobüs Saatleri

401 Adana kozan belediye otobüs saatleri neredeyse günün her saatinde aktif olarak hizmet vermektedir. Verilen otobüs saatleri yıl içinde değişiklik gösterebileceğinden teyit etmeden tercih etmemenizi öneriyoruz. 

Kozan otobüsleri havalimanı ile ilçe merkezi arasında düzenli seferler düzenlemektedir. 

Havalimanı ile Kozan ilçe merkezi arasında seyahat etmek için aşağıda verilen otobüsleri tercih edebilirsiniz.

401 Havalimanı Kozan Otobüs Saatleri
06:20
08:00
12:00
14:00
17:00
18:30

Kozan ilçe merkezi ile Havalimanı arasında seyahat etmek için aşağıda verilen otobüsleri tercih edebilirsiniz.

401 Kozan Havalimanı Otobüs Saatleri
05:45
08:00
12:15
14:00
16:30
18:45

511 Kozan Ayşe Hoca Otobüs Saatleri

Kozan Ayşe hoca arasında sefer düzenleyen otobüsler ile ilçe içerisinde gitmek istediğiniz her noktaya rahatlıkla gidebilirsiniz. 

511 Kozan Ayşe Hoca Otobüs Saatleri

  • 12:00
  • 17:30
 

Adana Kozan Otobüs Güzergahları

Adana Kozan otobüs güzergahları şehir merkezi ile hava limanı arasında sürekli olarak sefer düzenlemektedir. Bu seferlere ek olarak 511 Ayşe hoca otobüs saatleri ile de gitmek istediğiniz tüm noktaları ziyaret edebilirsiniz.

 

401 Havalimanı Kozan Adana Otobüs Ücreti Ne Kadar ?

Adana Kozan Belediye Otobüs Saatleri , 2023 yılında yapılan son zamlar ile birlikte otobüs ücretleri değişmiştir. Otobüs saatlerinde ve ücretlerinde değişiklik tespit ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan iletişime geçerek bilgilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

Son yapılan güncellemelere göre otobüs ücretleri 1.90 TL, dolmuş ücretleri 2,25 TL olarak bildirilmiştir. Uzak mesafe özel halk otobüsleri ücretleri ise 2 Km olarak bildirilmiştir. 

Bu tarife genel hatları kapsamakta olup, ilçeler arası ulaşım bilgileri değişkenlik gösterebilir. 

 

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

Son olarak dolmuş  Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Sitemizde yayınlanan içerikler resmi kaynaklardan alınmış olup, resmi kaynaklarla bağlantımız bulunmamaktadır.